Podrobnější info k pondělí 12.4.2021

Vážení rodiče!

Pokusím se Vám nastínit, jak by mělo probíhat pondělní testování Vašich dětí.
Do MŠ budou vpuštěny max. 2 děti za doprovodu jednoho rodiče. Děti si odloží na věšák bundu a budou pokračovat ( nepřezuté) do šatny KOŤÁTEK, kde proběhne samotné testování( o “ šťourání“ v nose poprosíme Vás, rodiče). Na místě budete poučeni o postupu, který jste už zajisté prostudovali při přeposlání středečních informací).Po otestování se děti spolu s rodiči přesunou na lavičku pod schodištěm, kde vyčkáte na výsledky testů. ( Upozorňujeme, že i na děti se vztahuje povinnost nošení roušek v zastavěné oblasti a tudíž i vstup do MŠ je podmíněn zakrytím úst a nosu. Roušku dítě sundá jen při testování a pak až při prokázání negativního testu.).
Při negativním testu dítě odchází nahoru do své šatny a posléze do třídy.
V pondělí, při prvním testování, to bude první zkušenost jak pro nás , tak pro Vás, předem se proto omlouváme za případné komplikace, budeme se snažit nedostatky co nejdříve “ vychytat“ a to i za Vaší pomoci a Vašich podnětů.
MOC Vás prosíme, připravte už předem doma děti na to, jakým způsobem bude probíhat “ šťourání“ v nose, vysvětlete jim, že je tyčinka tenčí než jejich prstík, který často v nosíku končí :-), že se v podstatě jedná o pošimrání v obou nosních dírkách. (Můžete doma vyzkoušet vatovou tyčinkou, ať děti vědí, co je přibližně čeká.)
Během uzavření MŠ jsme nedostali žádnou omluvenku o nemoci dítěte, přesto připravíme hned na pondělí omluvné listy, kam případnou nemoc dítěte zpětně zapište. Pokud byly děti celou dobu zdravé, nezapisujete nic.
Taky jsou připravené pytlíky, označené značkou Vašeho dítěte, ke kontrole toho, co všechno děti ve školce mají, abyste měli přehled, co případně doplnit , či odebrat. Nezapomeňte na náhradní prádlo, tričko a každopádně oblečení a obutí na zahradu, které si může dítě ušpinit.
Také nám v pondělí přineste “ MOJI KNIHU“ .
V pátek 16.4.Vám nabízíme odpoledne konzultační hodiny, kde můžete osobně probrat úspěchy a neúspěchy Vašich dětí.
Nabízíme termín od 15.30 hod. – MOC PROSÍME – napište na tuto mejlovou adresu/je jen pro předškoláky /: msverovanypredskolaci@seznam.cz, v kolik hodin by Vám vyhovovala osobní schůzka zde v MŠ, případně se můžeme domluvit na jiném termínu.
DĚKUJEME za spolupráci a doufáme, že vše společně zvládneme.
                                                                                                           Za MŠ Iva Pavelková
Kategorie: Nezařazené
Pomocí RSS 2.0 můžete sledovat všechny odpovědi na tento příspěvek. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.


Komentáře uzavřeny.